گروه پرسش اخلاق وعرفان
کدرهگیری 338
تاریخ ثبت 1439/02/15
رهایی از حرام

باسلام.حضرت آقااین حقیر پیش از طرح سؤال خود جدا از شما معذرت میخوام و امیدوارم این سؤال را حمل بر رفع نیاز بنده بفرمایید.
حقیر با توجه به فیلمهای مبتذلی که در گذشته دیده بوده ام و ارتباطاتی که با بعضی افراد داشته ام به همجنس بازی مبتلی بوده و متاسفانه هر بار تصمصم جدی بر ترک آن گرفتم جز مدت اندکی بیشتر نتوانستم آنرا ترک کنم و باز به انجام این گناه اقدام کرده ام.حقیر قصد داشتم برای رهایی از این مشکل به دنبال ازدواج موقت بروم ولی تاکنون اقدامی نکرده ام
از شما تقاضا دارم بنده را برای رهایی از این مشکل بزرگ یاری فرمایید.
هوالعلیم
جنابعالی اگر بدانید که خداوند چه توفیقاتی را بواسطه انجام این عمل زشت از شما سلب می گرداند حتی فکر آنرا دیگر نخواهید کرد. راه توبه باز است عزم جدی نمایید .روزه را در ایام هفته ،هفته ای دوبار ترک نکنید ،از قرائت قرآن هر روز یک حزب غفلت نکنید.ازخوردن غذاهای محرّک چون گوشت مخصوصاً قرمز و پیاز و سیر و ادویه جات و غذاهای مقوّی خودداری کنید از خوردن غذاهای بیرون و آماده بپرهیزید. درشب بجای غذا از میوه جات استفاده کنید،به محض خطور خاطره ای خود را به کتاب و مسئلۀ دیگر سرگرم کنید. ذکر لا حول ولا قوة الا باللَه دائماً مفید است.و آخرالامر برای ازدواج جداً اقدام نمائید.